Lokalna odsłona Narodowego Czytania w Gminie Witonia

PDF-na-stron_page-0001

Szanowni Państwo!

Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Witonia, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni, Kierownik „Klubu Seniora+" w Witoni zapraszają mieszkańców Gminy Witonia na „Lokalną odsłonę Narodowego Czytania. Gabriela Zapolska Moralność Pani Dulskiej." Wydarzenie odbędzie się dnia 27 września 2021 roku, o godz. 15:00 na boisku szkolnym przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni.

Akcja Narodowe Czytanie jest w całym kraju objęta honorowym patronatem Pary Prezydenckiej, a w Gminie Witonia honorowym patronatem objął ją także Wójt Gminy Witonia Mirosław Włodarczyk.

Serdecznie zapraszamy!

Nazwa pliku: Regulamin-uczestnictwa-w-Wydarzeniu-Lokalna-odsona-Narodowego-Czytania-w-Gminie-Witonia.-Gabriela-Zapolska-Moralno-Pani-Dulskie_20210917-072442_1
Rozmiar pliku: 21 kb
Pobierz plik